تبلیغات
fc barca - ابراهیم‌زاده: می‌خواهیم قدرت‌مان را نشان دهیم

ابراهیم‌زاده: می‌خواهیم قدرت‌مان را نشان دهیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: می خواهیم در دیدار برابر سامسونگ قدرت‌مان را به کره‌ای ها نشان دهیم.


    منصور ابراهیم‌زاده در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار فردای تیم‌های ذوب‌آهن و سامسونگ عنوان کرد: برای چندمین بار است که به کره‌جنوبی سفر می‌کنم. چند بار با تیم ملی و چند بار همراه ذوب‌آهن به این کشور سفر کرده‌ام و خاطرات خوبی دارم. فصل گذشته با پوهانگ بازی کردیم و موفق شدیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنیم، اما در دیدار پایانی مقابل سئونگ‌نام مغلوب شدیم.

وی ادامه داد: آنها شناخت بسیار خوبی از ما دارند، اما نباید فراموش کنیم که ما فصل گذشته یکی از نماینده‌های این کشور را حذف کردیم. سامسونگ در دفاع و حمله شرایط خوبی دارد و در شرایط کنونی در جمع 4 تیم برتر لیگ کشورش است.

سرمربی ذوب‌آهن با بیان اینکه تلاش می‌کنیم با قدرت بازی کنیم گفت: آنها میزبان هستند، اما ما هم تلاش می‌کنیم با تمام وجود وارد میدان شویم و بازی قابل قبولی ارائه کنیم. برای پیروزی بازی می‌کنیم و موفقیت خود را به تمام کسانی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند تقدیم می‌کنیم.

گفتنی است، ابراهیم‌زاده در پاسخ به این سوال که داستان بازی شما با سامسونگ مانند بازی با پوهانگ خواهد بود یا بازی با سئونگ‌نام خاطرنشان کرد: فوتبال داستان نیست و تاریخ است. بازی با پوهانگ شرایط متفاوتی داشت و به صورت رفت و برگشت برگزار شد. در دیدار با سئونگ‌نام هم ما از نظر فوتبالی هیچ چیزی کم نداشتیم، اما متاسفانه 3 گل دریافت کردیم. گل‌هایی که در آن بازی خوردیم از روی ضربات ایستگاهی بود. موقعیت‌های زیادی هم خلق کردیم که منجر به گل نشد.

وی افزود: می‌خواهیم قدرت‌مان را به کره‌ای‌ها نشان دهیم. اینکه چه اتفاقی در این مسابقه رخ خواهد داد قابل پیش‌بینی نیست و امیدوارم بازی به نفع ما باشد و بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن درمورد غیبت قاسم حدادی‌فر اظهار داشت: هر بازیکنی برای تیمش غنیمت است، اما متاسفانه نمی‌توانیم از حضور این بازیکن ارزشمند خود در مسابقه با سامسونگ بهره ببریم. غیبت حدادی‌فر سخت است، اما بازیکنانی داریم که می‌توانند جای خالی وی را پر کنند.

ابراهیم‌زاده با اشاره به اتفاقات روز گذشته و بحث حضور جاسوس در تمرینات ذوب‌آهن تصریح کرد: امروز دنیای ارتباطات است و کسب اطلاعات بسیار راحت شده است. ما با سئونگ‌نام بازی کردیم و می‌توانند اطلاعات تیم ما را از آنجا به‌دست بیاورند. خوشحال می‌شدم اگر آن افرادی که دیروز در تمرین تیم ما حاضر شده بودند را از نزدیک می‌دیدم و با آنها صحبت می‌کردم. اگر این اتفاق می‌افتاد آنها را به کنار زمین می‌آوردم تا تمرینات ما را راحت‌تر ببینند، چرا که ما تمرین داشتیم نه مسابقه.

  در حالی که یک خبرنگار کره‌ای عنوان کرد تیم سامسونگ 26 مسابقه در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده و حاصلش 22 پیروزی و 4 تساوی است ابراهیم‌زاده خطاب به وی گفت: شما این اطلاعات را از کجا آورده‌اید؟ من هیچ‌ کجا این اطلاعات را ندیده‌ام. خبرنگار در پاسخ به ابراهیم‌زاده گفت: این اطلاعات مربوط به 15 سال گذشته است. ابراهیم‌زاده ادامه داد: اطلاعات شما درست نیست و اگر اطلاعات کامل و درست خواستید من حاضرم تا در اختیار شما قرار دهم.

دیدار ذوب آهن و سامسونگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ساعت 15 فردا (چهارشنبه) به وقت ایران و ساعت 19:30 به وقت محلی آغاز می شود. دیدار برگشت نیز 6 مهر در اصفهان برگزار می شود.

 

  • تلفن کوتاه
  • بازیچه
  • کارت شارژ همراه اول