تبلیغات
fc barca - یویونگ: می‌دانیم ذوب‌‌آهن برای پیروزی آمده است

یویونگ: می‌دانیم ذوب‌‌آهن برای پیروزی آمده است

سرمربی تیم فوتبال سامسونگ کره جنوبی گفت: شناخت خوبی از ذوب اهن داریم و می دانیم این تیم برای پیروزی آمده است.


    سانگ هی ‌یویونگ در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا با ذوب آهن اظهار داشت: بازی فصل گذشته ذوب‌آهن با پوهانگ و سئونگ‌نام را به صورت کامل بررسی و علت شکست این تیم برابر سئونگ‌نام را پیدا کردم. شناخت کاملی از ذوب‌آهن داریم و می‌دانیم که تیم خوبی در ایران و آسیا است.

در حالی که در کنفرانس خبری برگه‌هایی به خبرنگاران داده شده بود و روی آن نوشته شده بود "یویونگ اسطوره سامسونگ" خبرنگاران در مورد این برگه‌ها از وی پرسیدند و مدیر رسانه‌ای باشگاه سامسونگ در این مورد جواب داد: این باشگاه از سال 1995 تاسیس شده است. در سال 98-99 یویونگ بهترین بازیکن این تیم شناخته شد. وی در آن سال پیراهن شماره 38 را به تن می‌کرد و موجب محبوب شدن این شماره شد. در حال حاضر هم این پیراهن در بایگانی و موزه باشگاه قرار دارد.

در شرایطی که تعداد خبرنگاران ایرانی و کره‌ای در این کنفرانس تقریبا برابر بود، یکی از خبرنگاران ایرانی پرسید که عدم استقبال خبرنگاران کره‌ای از این کنفرانس به این معنی است که تیم سامسونگ محبوبیت زیادی در کره‌ ندارد و سرمربی سامسونگ گفت: این عدم استقبال به علت تعطیلات جشن است. ما هواداران خوبی داریم و به کمک آنها توانستیم به این مرحله صعود کنیم. این بازی خانگی است و تلاش می‌کنیم پیروز میدان باشیم.

یویونگ افزود: می‌دانیم که ذوب‌آهن قدرتمند است و برای پیروزی آمده، اما ما هم می‌خواهیم از شرایط استفاده و با پیروزی زمین را ترک کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیم شما با توجه به تبانی‌های رخ داده در لیگ کره توانست از رده سیزدهم به رده چهارم برسد تصریح کرد: شرایط تیم ما در ابتدای فصل مناسب نبود و بازیکنان هماهنگ نبودند، اما کم کم شرایط بهتر شد و بازیکنان با هماهنگی توانستند نتایج قابل قبولی کسب کنند. صعود تیم ما به رده چهارم ربطی به تبانی ندارد.

دیدار ذوب آهن و سامسونگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ساعت 15 فردا ( چهارشنبه) به وقت ایران و ساعت 19:30 به وقت محلی آغاز می شود. دیدار برگشت نیز 6 مهر در اصفهان برگزار می شود.

 

  • تلفن کوتاه
  • بازیچه
  • کارت شارژ همراه اول