تبلیغات
fc barca - چلسی به خاطر انتقاد از تورس توضیح می خواهد

چلسی به خاطر انتقاد از تورس توضیح می خواهد

فرناندو تورس در صحبتهایی با وب سایت رسمی اش انتقاداتی در مورد کند بودن و مسن بودن هم تیمی هایش انجام داده و اکنون در این رابطه باید به باشگاه توضیحاتی را ارائه دهد.


   تورس بعد از انتقال 50 میلیون پوندی اش از لیورپول به چلسی در بازار نقل و انتقالات زمستانی تنها یک بار در رقابتهای لیگ برتر برای چلسی گلزنی کرده است. او چند روز پیش گفت و گویی را به زبان اسپانیایی روی وب سایت رسمی اش قرار داده بود و در این صحبتها گفته بود که بازیکنان چلسی خیلی کند بازی می کنند.

اکنون آندره ویلاس بواس مربی چلسی دراین باره گفته:« ما باید در عمق این مصاحبه برویم و باید ببینیم که آیا دقیقا همین صحبتها گفته شده.»

مربی چلسی در پاسخ به این سوال که اگر ترجمه از اسپانیایی به انگلیسی درست انجام شده باشد و تورس دقیقا چنین صحبتهایی را مطرح کرده باشد، واکنش سران چلسی چه خواهد بود؟ گفت:« ما فقط صحبت می کنیم و نظرات را رد و بدل می کنیم. اگر این صحبتها به ناحق بود، تورس را جریمه می کنم ولی در کل این نظر یک بازیکن است. من فکر نمی کنم که نظر یک بازیکن نظر مربی هم باشد. من دلیلی نمی بینم که عقایدم را با بازیکنانم در میان بگذارم.»

مربی چلسی ادامه داد:« فکر می کنم که با وجود سن و سال بازیکنان، رقابت خوبی در تیم داریم که سن بازیکنان برای من مشکلی نیست. شاید فقط لازم باشد که در مورد شرایط با هم صحبت کنیم و او باید از دیدگاه ما مطلع شود.»

 

  • تلفن کوتاه
  • بازیچه
  • کارت شارژ همراه اول