تبلیغات
fc barca - دوستی مهر: گروه ایران، گروه مرگ است

فلسطین یکی از مدعیان صعود خواهد بود

دوستی مهر: گروه ایران، گروه مرگ است

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران پس از برتری برابر فلسطین گروهی که ایران در آن قرار گرفته را گروه مرگ نامید.


    به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی دوستی‌مهر پس از برتری 5 بر صفر تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران برابر فلسطین در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: فلسطین تیم بسیار خوبی بود و در نیمه اول برای ما مشکل ساز شده بود. ما توقع چنین بازی خوبی از این تیم نداشتیم، اما تیم ما هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت. فلسطین 90 دقیقه دوید و ما فکرش را نمی کردیم که این تیم اینقدر دونده باشد. به نظر من این تیم بعدها حرف‌های بسیاری گفتن در آسیا خواهد داشت و حتی در روزهای آینده هم می‌تواند مقابل قطر و عراق مدعی پیروزی باشد.

دوستی ادامه داد: ایران بازی محکم و به یادماندنی انجام داد، چرا که فلسطین هم تیم قدرتمندی بود. البته به نظر من ایران زود به گل رسید و این باعث شد تا شیرازه فلسطینی‌ها از هم بپاشد.

سرمربی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه الریاضیه عراق مبنی بر اینکه وضعیت گروه را چطور می بیند، گفت: گروه یک گروه بسیار سختی است، چرا که هم قطر تیم قدرتمندی محسوب می‌شود و عراق میزبان هم در اولین بازی مقابل بنگلادش مدعی نشان داد. باز هم می‌گویم فلسطین هم می‌تواند شانس صعود از گروهش را داشته باشد. هنوز زود است درباره وضعیت گروه قضاوت کنیم. من به جرات اعلام می‌کنم که این گروه، گروه مرگ است، چرا که سابقه نداشته ما در مرحله مقدماتی برای صعود کار سختی داشته باشیم.

دوستی در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه دوری الکاس درباره اینکه فلسطین را چطور دیده است اظهار داشت: بازیکنان ما بسیار تلاش کردند و فوق العاده بودند و توانستیم تیم خوب و پر قدرت فلسطین را شکست دهیم، اما باز هم می‌گویم که فلسطین شانس صعود دارد. شماره های 24 ، 29 و 5 این تیم فراتر از آسیا نشان دادند و حتی در آینده می‌توانند لژیونر در لیگ‌های اروپایی هم شوند.

  • تلفن کوتاه
  • بازیچه
  • کارت شارژ همراه اول