تبلیغات
fc barca - بوناچیچ:دربدترین زمان بایدبه مصاف السدبرویم

بوناچیچ:دربدترین زمان بایدبه مصاف السدبرویم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: این بدترین زمانی است که ما باید به مصاف السد قطر برویم اما چاره‌ای نداریم و باید در مسابقه فردا به بهترین شکل ممکن ظاهر شویم.


   لوکا بوناچیچ در کنفرانس پیش از بازی تیم‌های سپاهان و تیم السد اظهار کرد: من در سال گذشته زمانی که سرمربی مس کرمان بودم با تیم السد قطر بازی کردم و باید بگویم که تیم السد تیمی است بسیار ثروتمند که تغییرات زیادی در این تیم به وجود آمده است، اما مهم‌ترین چیز در بازی فردا نیمه اول آن است.

وی افزود: امیدوارم امسال نیز همچون سال گذشته که با مس کرمان در مقابل این تیم پیروز شدم بتوانیم پیروز شویم.

سرمربی تیم سپاهان ایران تصریح کرد: سپاهان تیم بزرگی است که در جهان شناخته شده است و در اول فصل هم که من با آقای ساکت مذاکره می‌کردم به او گفتم که من فقط برای فصل جدید به تیم سپاهان نیامده‌ام، بلکه قصدم این است که یک تیم قوی برای چند سال آینده بسازیم.

وی با بیان این که بازیکنان بسیار با کیفیتی داریم، افزود: باید کار بیشتری انجام دهیم و نقاط ضعفمان را برطرف کنیم و باید بگویم که نقطه ضعف اصلی ما خط دفاع است که باید در این خط بهتر ظاهر شویم.

لوکا بوناچیچ با بیان این که البته این مشکل در خط دفاع نیز به خاطر تغییرات در اول فصل بوده است، گفت: در سال گذشته نیز در چنین زمانی سپاهان 9 امتیاز داشت و تفاوت چندانی با امسال نداشتیم اما به نظر من تنها در نتیجه‌ گیری مشکل داشتیم. در کیفیت بازی بد نبوده‌ایم و به هر حال همه دوست دارند در فوتبال برنده باشند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان این که متاسفانه اطلاعات زیادی از تیم السد قطر نداریم، گفت: یک فیلم بازی این تیم را هم ندیده‌ایم، اما یکی از دستیارانم را به قطر فرستادم تا یک بازی دوستانه از این تیم را ببیند و اطلاعات مفیدی نیز کسب کردیم.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین چیز این است که ما بازی خودمان را بکنیم و در خصوص مصدومیت جانواریو باید بگویم که این بازیکن از قبل مصدوم بوده است و مدت‌ها دارد با این مشکل دست و پنجه نرم می کند، اما فعلا در حال معالجه است و دوست دارد که در بازی فردا به ما کمک کند.

لوکا بوناچیچ در خصوص عملکرد ضعیف جناح چپ تیم سپاهان گفت: من اعتقاد دارم که جناح چپ ما خوب عمل نکرده است ولی متاسفانه وقتی تیم حریف سانتر‌های زیادی انجام می‌دهد، درست است که جناح چپ ما خوب جلوگیری نمی‌کند ولی وقتی این حالت به وجود می‌آید، باید مدافعان میانی نیز از این حملات جلوگیری کنند و باید بگویم که مدافعان مرکزی ما هم مقصرند و من از همه مقصرترم که نتوانستم این نقیصه را برطرف کنم.

وی افزود: امیدوارم با تمرینات زیاد کیفیت جناح چپ را به حدی برسانیم که این ضعف مرتفع شود.

همچنین در این کنفرانس احمد جمشیدیان، هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: تیم سپاهان از آمادگی کاملی برخوردار است و ما تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و یک تیم وقتی خوب بازی می‌کند، همه بازیکنان در موفقیت این تیم سهیم هستند و من مطمئنم که فردا می‌توانیم پیروز شویم. اول نباید گل نخوریم تا بتوانیم گل بزنیم.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم با اقتدار کامل تیم السد قطر را شکست دهیم، چون بازیکنان از انگیزه زیادی برخوردارند.

 

  • تلفن کوتاه
  • بازیچه
  • کارت شارژ همراه اول