تبلیغات
fc barca - سرمربی السد قطر: به بازیكنانم اعتماد دارم

سرمربی السد قطر: به بازیكنانم اعتماد دارم

خورخه فوساتی گفت: هر دو تیم شایسته حضور در این مرحله بودند و من به سپاهان احترام می‌گذارم و مطمئن باشید برای برد به میدان می‌رویم.


   سرمربی تیم السد قطر در کنفرانس پیش از بازی تیم‌های سپاهان و تیم السد اظهار کرد: من به بازیکنان خود اعتماد کامل دارم و اعتقاد دارم که این بازی بسیار دشوار است و باید از 90 دقیقه آن نهایت استفاده را ببریم.

وی با بیان این که هر دو تیم شایسته حضور در این مرحله بودند، گفت: در بازی فردا متاسفانه دو بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداریم که البته این هم طبیعی است و باید بگویم که ما در لیگ قطر هم تنها به قهرمانی فکر می‌کنیم، هر چند که لیگ کشورمان هنوز آغاز نشده است.

فوساتی تصریح کرد: ما بازیکنان خوبی برای مقابله با تیم قدرتمند سپاهان داریم و به اعتقاد من می‌توانیم در بازی فردا پیروز شویم.

خورخه فوساتی خاطر نشان کرد: نتایج بازی‌های قبل به تاریخ پیوسته است و بازیکنان ما در خارج از کشور خود با انگیزه بیشتری بازی می‌کنند. البته سپاهان هم تیم بسیار خوبی است و برای آن احترام خاصی قائلم اما به بازیکنان خود نیز اعتماد زیادی دارم.

همچنین در این کنفرانس وسام رزق بازیکن السد قطر گفت: ما قبلا چند فیلم از بازی‌های سپاهان را دیده‌ایم و اردوی خوبی نیز در تابستان برگزار کردیم و آمادگی کاملی داریم که با تمام قوا در مقابل سپاهان ظاهر شویم و بتوانیم این تیم قدرتمند را شکست دهیم.

 

  • تلفن کوتاه
  • بازیچه
  • کارت شارژ همراه اول